O prywatnym przedszkolu językowym na mokotowie w Warszawie - Akademia Młodych Talentów

Start > O przedszkolu

Witamy w naszym prywatnym przedszkolu!

Akademia Młodych Talentów to przedszkole i żłobek stworzone z wielką troską o najmłodszych. Naszym celem jest wspieranie dzieci w edukacji i ich codziennym rozwoju. Bogaty program zajęć oraz profesjonalna i zaangażowana kadra to nasz sposób na kreowanie otwartości i chęci do przyswajania wiedzy oraz nabywania nowych doświadczeń.prywatne przedszkole warszawa mokotów

Jesteśmy placówką dwujęzyczną, w której zajęcia językowe są prowadzone metodą „immersji” czyli zanurzenia dzieci w języku. Dzieci w naturalny i bezstresowy sposób przyswajają język poprzez zabawy i zadania w ramach planu dnia. Język obcy służy dzieciom do porozumiewania się i jednocześnie jest narzędziem do poznawania świata i przyswajania wiedzy o nim.

Dużym atutem naszego przedszkola jest program zajęć artystycznych, opracowany  na podstawie programu szkoły artystycznej dla dzieci i młodzieży Akademii Młodych Talentów. Szkoła ta istnieje na rynku warszawskim od 2013 roku i skupia wokół siebie profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz czynnych artystów estradowych (aktorów, wokalistów, tancerzy). To grupa osób, która również będzie wspierała swoim doświadczeniem podopiecznych naszego przedszkola.

Wierzymy, że w naszym przedszkolu świetnie odnajdą się dzieci o wszechstronnych zainteresowaniach. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich dzieci, nie tylko uzdolnionych artystycznie lub zainteresowanych taką tematyką.

Na podstawie naszego doświadczenia uważamy, że zajęcia artystyczne wpływają na umiejętności potrzebne w każdym środowisku. Uczą relacji w grupie, otwartości, kontaktów międzyludzkich. Budują poczucie własnej wartości i pewności siebie. Uczą wyrażania swoich emocji oraz określania swoich potrzeb.

Zapraszamy do miejsca, gdzie nauka spotyka się z kreatywnością, inspiracją, wyrażaniem emocji oraz tworzeniem pięknych relacji.

Prywatne przedszkole Warszawa Mokotów

Co nas wyróżnia ?

W przedszkolu Akademia Młodych Talentów najważniejsze jest dla nas Dziecko. W atmosferze szacunku wspieramy wszechstronny rozwój naszych podopiecznych.  Z dużą uważnością obserwujemy ich osobowość i budujemy poczucie własnej wartości. Tworzymy bezpieczną  przestrzeń do realizacji zainteresowań. Codziennie wspieramy w wychowaniu Rodziców, aby mogli:

  • zrozumieć swoje dzieci,
  • wspierać ich naturalny potencjał,
  • wychowywać je na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych,
  • SKUTECZNIE radzić sobie z codziennymi trudnościami, takimi jak ubieranie się, wychodzenie z domu, sprzątanie, mycie zębów itp.

Jak to działa u nas na co dzień w przedszkolu?

  • KAŻDY JEST WAŻNY – razem z dziećmi i rodzicami tworzymy nasze przedszkole, gdzie każdy  jest ważną częścią naszej małej społeczności.
  • RAZEM TWORZYMY SWOJE ZASADY I REGUŁY – dzieci chętniej stosują się do zasad, które same współtworzyły.
  • WAŻNA JEST MOTYWACJA WEWNĘTRZNA – w naszym przedszkolu nie ma kar i nagród. My dbamy o to, aby źródłem sukcesu i satysfakcji było wnętrze dziecka.

Łączymy różne nurty i style wychowawcze, wybierając te elementy, które zgodnie z naszym doświadczeniem wspierają rozwój Dziecka.

Nabór do przedszkola cały czas trwa, sprawdź! przedszkole prywatne nabór