Nabór do przedszkola i żłobka

Start > Rekrutacja

Wypełnij formularz (na telefonie na dole strony) i weź udział w rekrutacji do niepublicznego przedszkola i żłobka Akademia Młodych Talentów

Trwa nabór do Akademii Młodych Talentów!
Z nami Twoja pociecha rozwinie swoje kompetencje językowe i zdolności artystyczne. Tylko u nas w tak dogodnej lokalizacji dzieci będą mogły przebywać blisko swoich rodziców oraz starszego rodzeństwa z naszej Szkoły Musicalowej.

 

Program

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz program (zgodny z wytycznymi MEN) był rozwijający i interesujący. Jesteśmy przedszkolem dwujęzycznym z autorskim programem artystycznym. Dla dzieci prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego, akrobatyki, tanecznego mixu oraz umuzykalnienia i dykcji z emisją głosu.

Przestrzeń

Nasza placówka oddaje do dyspozycji przestrzeń umożliwiającą swobodną kreację i rozwój zainteresowań:

  • 4 sale dydaktyczne o powierzchni: 62 m2, 55 m2, 45 m2 i 43 m2.
  • Przestronną salę artystyczną z lustrami oraz specjalistycznym sprzętem do zajęć ruchowych (akrobatyka, taniec, gimnastyka).
  • Studio nagrań dla dodatkowych aktywności muzycznych (emisja głosu, dykcja).
  • Duży i nowoczesny plac zabaw z ogródkiem usytuowanym na tyłach budynku.

Adaptacja

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla kilkulatka przyjście do przedszkola to wielkie wydarzenie. Chcemy maksymalnie ułatwić rodzicom i dzieciom te zmianę w życiu całej rodziny. Przygotowaliśmy specjalny program adaptacyjny. Dziecko zapoznaje się z przedszkolem i nauczycielami stopniowo, przez kilka dni. Jak to wygląda w praktyce?

Etap 1: Dziecko przychodzi na zajęcia w towarzystwie rodzica na ustaloną liczbę godzin.

Na początku separacja nie jest całkowita, by dzieci mogły poczuć się pewnie i bezpiecznie w nowym dla nich miejscu. Chcemy, by odkryły, że w naszym przedszkolu może ciekawie spędzić dzień.

Etap 2: Powtarzamy schemat pierwszego dnia bez udziału rodzica.

To naturalne, że dzieci są różne. Każde jest wyjątkowe. Dlatego też chcemy, by dziecko stopniowo czuło się coraz pewniej. Tym razem już samodzielnie może przekonać się, że u nas po prostu jest wesoło i ciekawie!

Etap 3: Powtarzamy schemat drugiego dnia wydłużając pobyt dziecka o określoną liczbę godzin.

Gdy nasz podopieczny nabierze do nas zaufania i poczuje się u nas swobodnie, można go pozostawić u nas w docelowym wymiarze godzin. Będzie w pełni Przedszkolakiem!

 

Sprawdź również cennik - Czesne cennik

Wypełnij formularz, aby zgłosić dziecko:

    Zgłoś swoje dziecko!

    przedszkole prywatne rekrutacja