fbpx

Nasza kadra

Start > Nasza kadra > Nasza kadra > Natalia Milewska

Natalia Milewska

Natalia Milewska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz klas 1-3, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny i terapeuta ręki. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych uczelni wyższych: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Od samego początku przygody z edukacją inspiruje się cytatem Janusza Korczaka „Dzieci rodzą się z skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć.” Od wielu lat związana z zawodem pedagoga, pracowała z dziećmi w różnym wieku i o różnych potrzebach w przedszkolach, szkołach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych. W swojej pracy stosuje wiedzę oraz umiejętności zdobyte podczas wielu szkoleń i kursów m.in.: NVC – Porozumienie bez Przemocy, Metoda Dobrego Startu, elementy Pozytywnej Dyscypliny czy elementy Integracji Sensorycznej – poznawanie świata poprzez zmysły.

Każdy dzień pracy w Przedszkolu jest dla niej przygodą, okazją do poznawania potrzeb dzieci oraz obserwacji ich rozwoju. Ogromną radość sprawia jej każdy najmniejszy sukces dzieci. A wypowiedziane „Jest pani super!”  przez jej przedszkolaki uskrzydla i napędza do dalszego działania. Prywatnie jej największa pasją jest chemia i związane z nią eksperymenty, którą łączy z edukacją.

Ostatnie wpisy