fbpx

Nasza kadra

Start > Nasza kadra > Nasza kadra > Monika Łupińska

Monika Łupińska

Monika Łupińska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w szkole podstawowej od tańców klasycznych i ludowych. Pasję do tańca klasycznego i współczesnego rozwijała pod okiem tancerzy i choreografów współpracujących min. Szkołą Baletową w Warszawie oraz tancerzy i solistów Kieleckiego Teatru Tańca oraz Opery Bałtyckiej.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym i Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie.

W sekcjach wyczynowych trenowała tańce nowoczesne, latynoamerykańskie i standardowe. Tańcząc szkoliła się u najlepszych trenerów tańca towarzyskiego min. Moniki i Romana Pawelców, Anny i Lecha Romankiewiczów, Adama Króla. Swoje kwalifikacje podnosiła również na warsztatach i szkoleniach z różnorodnych techniki tanecznych takich jak taniec: współczesny, jazzowy, modern, new age, new style, hip-hop, afro, dancehall min. u takich tancerzy jak Ula Afro, Michalina Rudek, Joanna Gontarz. Specjalizuje się w technice Videoclip Dance oraz Commercial Dance, w której tworzy różnorodne choreografie, łączące w sobie wiele styli tanecznych. Oprócz tańca zajmuje się formami ruchowymi np.: stretching, pilates i wzmacnianie.

Monika to osoba bardzo kreatywna, z poczuciem humoru, świetnym podejściem do grupy oraz dużym doświadczeniem pedagogicznym. Na swoich zajęciach tworzy atmosferę dobrej zabawy, która pozwala oderwać się od codzienności. Jest instruktorką pełna energii i optymizmu, które udzielają się wszystkim.

Ostatnie wpisy