fbpx

Nasza kadra

Start > Nasza kadra > Katarzyna Kołodziejczyk

Katarzyna Kołodziejczyk

Katarzyna Kołodziejczyk

Z oświatą związana jest od 2002 roku, od kiedy to realizuje pasję pracy nauczyciela. Ukończyła studia w zakresie polonistyki – specjalność nauczycielską na Uniwersytecie Wrocławskim, polityki i zarządzania oświatą na Uniwersytecie Warszawskim, wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie oraz Akademię Lidera Oświaty w Collegium Civitas w Warszawie.

Od 2007 roku współpracuje z Instytutem Badań Nad Demokracją i Studium Prawa Europejskiego w Warszawie jako wykładowca i autor materiałów edukacyjnych dla nauczycieli i dyrektorów szkół. W pracy nauczyciela zdobywała doświadczenie pracując z dziećmi i młodzieżą na wszystkich etapach edukacyjnych, począwszy od żłobka i przedszkola, po szkołę podstawową, średnią i dla dorosłych, dzięki czemu wiedzę mogła gruntować praktyką doświadczenia pedagogicznego w oparciu o różnorodne, twórcze metody pracy.

Z warszawskimi placówkami edukacyjnymi współpracuje od 2007 roku w zakresie kompleksowego zarządzania i nadzoru pedagogicznego. Jako dyrektor przedszkola miała możliwość zarówno tworzenia sieci przedszkoli i żłobków, jak i bezpośredniego czuwania nad rozwojem placówek, dbając o jakość kształcenia i wychowania.

Pasjonują ją sfery kreatywnego rozwoju człowieka, teatr, poezja, fotografia, a także psychologiczne, społeczne oraz dydaktyczne uwarunkowania przebiegu i efektywności procesu kształcenia i wychowania.

Ostatnie wpisy