Aktualności

Start > Aktualności > Nasze przedszkole

Nasze przedszkole

Opublikowano: 12 marca, 2019

Akademia Młodych Talentów to przedszkole stworzone z wielką troską o najmłodszych. Naszym celem jest wspieranie dzieci w edukacji i ich codziennym rozwoju. Bogaty program zajęć oraz profesjonalna i zaangażowana kadra to nasz sposób na kreowanie otwartości i chęci do przyswajania wiedzy oraz nabywania nowych doświadczeń.

Dużym atutem naszego przedszkola jest program zajęć artystycznych, opracowany  na podstawie programu szkoły artystycznej dla dzieci i młodzieży Akademii Młodych Talentów. Szkoła ta istnieje na rynku warszawskim od 2013 roku i skupia wokół siebie profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz czynnych artystów estradowych (aktorów, wokalistów, tancerzy). To grupa osób, która również będzie wspierała swoim doświadczeniem podopiecznych naszego przedszkola.

Wierzymy, że w naszym przedszkolu świetnie odnajdą się dzieci o wszechstronnych zainteresowaniach. Nasza oferta nie jest skierowana jedynie do dzieci uzdolnionych artystycznie lub zainteresowanych taką tematyką.

Na podstawie naszego doświadczenia uważamy, że zajęcia artystyczne wpływają na umiejętności potrzebne w każdym środowisku. Uczą relacji w grupie, otwartości, kontaktów międzyludzkich. Budują poczucie własnej wartości i pewności siebie. Uczą wyrażania swoich emocji oraz określania swoich potrzeb.

Zapraszamy do miejsca, gdzie nauka spotyka się z kreatywnością, inspiracją, wyrażaniem emocji oraz tworzeniem pięknych relacji.

Ostatnie wpisy